Beschrijving
Lasertechniek Nederland levert filter systemen van excellente kwaliteit. Onze HS-300TS is erg betrouwbaar en is nagenoeg onderhoudsvrij. Deze apparaten worden veelal gebruikt in bedrijfsmatige omgevingen waarbij het reinigen van de vrijgekomen laser lucht van groot belang is. In tegenstelling tot de afzuigventilator, reinigt het apparaat de lucht in 3 fasen ;
1. Pre-filter voor grotere stof deeltjes
2. Hepa filter voor zeer kleine stof deeltjes
3. Aktief koolstoffilter voor reinigen van dampen en gassen.
Werking
De lucht word middels de ingebouwde ventilator naar het apparaat afgezogen en vervolgens in 3 stappen ontdaan van vuil, stof en schadelijke dampen en gassen. Bij het gebruik van deze luchtreinigers, is het niet nodig om een luchtafvoer naar buiten te maken, de luchtreiniger blaast de schone lucht terug in uw werkruimte. Het bijkomende voordeel is dat warme lucht niet naar buiten wordt afgevoerd, waardoor uw energiekosten lager zullen uitvallen.
Vermogen
De HS-300TS heeft een capaciteit van 300M3 / uur
Dit type kan middels display of afstandsbediening traploos worden ingesteld op het gewenste vermogen.
De HS-300TS wordt vaak ingezet bij fiber lasers die een beperkt aantal uren per dag worden gebruikt. Over het algemeen komt er bij dit type laser veel fijnstof vrij en is er minder sprake van gassen of dampen die de ruimte vervuilen. Doordat het pre filter wasbaar is, zullen de filters niet snel vervangen hoeven worden. De HS-300TS is compact en makkelijk verplaatsbaar.
Onderhoud
De HS-300TS behoeft zeer weinig onderhoud. Zodra de filters aan vervanging toe zijn, zal dit op het display op de machine worden aangegeven. Onze filtersets zijn zéér gunstig in prijs, en het is dan ook aan te bevelen om direct een extra filterset bij u op voorraad te leggen, zodat u bij benodigde vervanging, direct kunt verder produceren.
Demonstratie
Lasertechniek Nederland raad u aan vrijblijvend een bezoek te brengen aan onze showroom / demonstratie ruimte, zodat u een duidelijk beeld krijgt wat de mogelijkheden van luchtreiniging voor uw lasermachines zijn.